הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

משגב שיווק מתחמי מגורים | משגב שיווק מתחמי מגורים

אשטרום בנאות פרס, חיפה

יזמים: אשטרום

שכונת חיפה מערב מסתמנת כהצלחה הנדלנית הגדולה של חיפה, ממוקמת סמוך למרכזי קניות, תרבות וספורט. מיקום נגיש לתחבורה , בסמוך למנהרות הכרמל , תחנת הרכבת , תחנה מרכזית,  טיילת חוף הים, כביש פרויד העולה לכרמל, מרכזי התעסוקה מת”ם .

הפרויקט, נמצא במיקום הטוב ביותר בשכונה החדשה, בסמוך למת”ם ולמרגלות דרך פרויד ובמרחק הליכה מהים. קבוצת אשטרום מציעה לרוכשיי הדירות בפרויקט תמהיל דירות מגוון הכולל: דירות בנות 4 ו- 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים המשקיפים אל הכרמל או אל חופיה של חיפה.

בכור טאוואר אגמים, נתניה

פרויקט היוקרה שמביא את החופשה אליכם הביתה

שכונת אגמים נתניה מהווה בשנים האחרונות מוקד משיכה מרכזי לאוכלוסייה צעירה ואיכותית השואפת להגשים את חלום המגורים המשפחתי מבלי להתפשר על סביבת מגורים איכותית, המשלבת קרקע פורייה לגידול המשפחה לצד חיי תרבות ולייף סטייל. השכונה נמצאת במרחק הליכה מחוף הים ומטיילת מפותחת הכוללת מגוון אתרי בילוי, בתי מלון ומסלולי הליכה ורכיבה.

הפרויקט אשר נבנה על שטח רחב ידיים, מציע מיקום מועדף בצידה הצפון מערבי של שכונת אגמים ומעניק נוף נצחי פתוח אל הים התיכון ותמונה פנוראמית מרהיבה אל שמורת הטבע “פארק אגם החורף’. בנוסף, הפרויקט מציע לדייריו מרחק קלאסי אל בתי ספר, גני ילדים, שירותים קהילתיים ואל המרכז המסחרי היוקרתי. לא קרוב מדי ולא רחוק מדי, מושלם- כמו בחופשה.

בתכנון הדירות הוקדשה מחשבה רבה להעצמת המרחב הפרטי של כל אחד מבני המשפחה, תוך יצירת דירות גדולות במיוחד, מרחבים משותפים מפנקים ומרפסות שמש בהן תוכלו לבלות ערב רומנטי או ליל קיץ עם אורחים וחברים.

כל אחת מהדירות בפרויקט מעוצבות ומתוכננות כסוויטות משפחתיות המשלבות חלונות בעלי מפתח רחב, המבטיחים מקסימום כניסת אור טבעי ויוצרים חווית מגורים משפחתית מפנקת.

על מנת שתוכלו ליהנות מהמרחבים הירוקים גם מחוץ לסוויטה המשפחתית שלכם, שמרנו על מרחק גדול במיוחד בין שני המגדלים. בשטח זה יצרנו עבורכם ועבור ילדיכם פארק ירוק רחב ידיים המציע מדשאות ושטחים ירוקים הכוללים פינות ישיבה, שבילי הליכה, תאורה ועוד.

צילום הדר אמון
ההדמיות להמחשה בלבד

יזם

מכלוף בכור ובניו

יחידות דייור

58 יחידות

מיקום

שכונת אגמים נתניה

צור קשר

    03-6138303

   Office@misgav-group.com 

  03-6133911

    רח' ז’בוטינסקי 7, מגדל משה אביב, קומה 52, רמת גן

      

   

 

ההדמיות באתר הינם לצרכי המחשה בלבד * כל הזכויות שמורות 2022 * הצהרת נגישות