קדימה מערב

רח' ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב, רמת גן.
טל: 03-6138303 | פקס: 03-6133911
דוא’’ל: hagar@misgav-group.com

ברוכים הבאים לקבוצת האיכות שתבנה את קדימה מערב

 

שכונת קדימה מערב שתוקם בכניסה המערבית של היישוב מתפרסת על פני 91 דונמים וצפויה לכלול כ- 570 יחידות דיור.

 

קדימה מתרחבת מערבה ואנחנו שם – בואו להיות חלק מהעיר הבאה בשרון

באוגוסט 2018 אישרה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז מרכז שבמינהל התכנון למתן תוקף את תכנית המתאר הכוללנית לקדימה-צורן. התוכנית מציעה להגדיל את היקף יחידות הדיור ביישוב בכ-8,200 דירות חדשות כדי שהיקף הבינוי ביישוב יעמוד על כ-16 אלף יחידות דיור בסך הכל. התוכנית שביוזמת מינהל התכנון ורשות מקרקעי ישראל (רמ”י), חלה על כל מרחב התכנון של הישוב המאוחד קדימה-צורן וגם מציעה תוספת לא מבוטלת של כ-95 אלף מ”ר לכ-25 אלף מ”ר המסחר הקיימים נכון להיום. בכל הקשור לתעסוקה, מדובר בתוספת של כ-220 אלף מ”ר לייעוד זה. כמו כן, במסגרת התוכנית יוקם פארק עירוני בהיקף של כ-140 דונם.

על פי תכנית מתאר ארצית (תמא 35) עד 2030 קדימה תמנה 50 אלף תושבים (תשלש את עצמה). על פי הוראות התכנית המתארית אין לאשר עוד בניה צמודת קרקע בישוב וכי הבניה החדשה תהיה בצפיפות של 7-14 יח’ דיור לדונם בבניינים עד 7 קומות.

 

בואו להיות הראשונים שמרוויחים מאישור התכנית    

שכונת  קדימה מערב נהנית מתשתיות מלאות בהיותה צמודה לשכונת מגורים של צמודי קרקע- עובדה המזרזת את הליך אישור התכנית המפורטת.

גישה ישירה לכביש 4- על פי תת”ל 43 כביש 4 מתוכנן לעבור שדרוג ומחלוף בקטע שבין מחלף הדרים למחלף  נחל  חדרה ממש מול השכונה;

   בשכונה  יעבור כביש מרחוב הרצל שיוביל ישר למחלף חדש בכביש 4 .

החלקה הינה צמודת דופן וכלולה בתכנית המתאר הכוללנית שאושרה באוגוסט 2018 ועל פיה הצפיפות תעמוד  על 10 יחידות לדונם.

 

מספר היחידות מוגבל – כולנו חתומים על הסכם שיתוף

על מנת לייצר קבוצה איכותית שתוכל לצאת לבניה מיד לאחר אישור התכנית הכוללנית, אנו מציעים למכירה רק כמה עשרות יחידות- כמחצית הקרקע שלנו – זאת כדי לקדם את הבניה עליה ביעילות ובמהירות.

 

הרוכשים יחתמו על הסכם שיתוף על מנת שבמועד ההפקדה יהיו ערוכים כגוש אחד, ויהנו מהיתרונות ומהעוצמה שמקנה הסכם השיתוף המרוכז ויוכלו לגשת למימוש מהיר של הבניה.

קדימה מערב היא החלטת הנדל”ן הכי טובה שתקבלו עבור משפחתכם !

** הקרקע מאושרת לבניה אך אינה זמינה לבנייה מיידית